Eelmisel nädalal Tallinnas peetud toiduohutuse konverentsil arutasid Prantsuse ja Eesti veterinaarametnikud, kuidas toidukriise ohjata ja ennetada.
Veterinaar-ja toiduameti peadirektor Ago Pärtel meenutas paari aasta tagust kriisi Iirimaalt sisseveetud sealihaga, kus mürgiseid dioksiine sisaldavad sealihatooted olid jõudnud juba 25 EL riiki, kirjutas Maaleht.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele