• 03.11.10, 08:54
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti tootjatel lihtsam tee Kanada ravimiturule

Kanada riigi ravimiamet (Health Products and Food Branch Inspectorate) tunnistas ravimiameti tegevuse võrdväärseks Kanadas kehtivate nõuetega ja see hõlbustab sinna turule oma ravimitoodetega minekut, teatab ravimiamet.
See tagab, et Eesti ravimiameti poolt tehtud ravimitootja inspektsioon vastab ka Kanada standarditele ja meie tööd aktsepteeritakse ning täiendavat inspektsiooni Kanada riigi poolt ei ole vaja läbi viia. Eesti tootjate jaoks avab see lihtsamalt tee Kanada ravimiturule.

Seotud lood

Uudised
  • 04.11.10, 13:18
VIDEO: Sotsiaalminister Hanno Pevkur Kanada visiidil
Sotsiaalminister Hanno Pevkur viibis 24.-31. oktoobrini koos sotsiaalala asekantsler Riho Rahuojaga visiidil Kanadas ja USA-s.
Töökuulutused
  • 10.02.25, 15:02
­Senior Sales Representative (Islands, West-Estonia)
If you're motivated to make life better for millions, Boehringer Ingelheim is the place for you. Driven to make a difference? Start here!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele