Kui seni olid Tallinna Laste Turvakeskusse sattuvad noored enamasti alkohoolikud, siis tänavu narkomaanid.
«Mitu meie turvakeskuse tüdrukut elasid enne turvakeskusesse sattumist vanemate meestega, kes kaubitsevad fentanüüliga. Tüdrukud ise süstisid ennast ja nende kaudu levitati aineid ka koolides,» rääkis keskuse juht Erki Korp ajalehele Pealinn.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele