Tšehhi Vabariigis on tekkinud patiseis: peamiselt provintsis asuvate haiglate arstid on lubanud selle aasta märtsis ühiselt ametist lahkuda.
Arstide peamiseks nõudeks on kahe- kuni kolmekordne palgatõus võrreldes praegusega, kirjutas lenta.ru.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele