Violetta Riidas • 28. veebruar 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haapsalu põlenguohvrid vajavad psühholoogilist abi üha enam

Haapsalu lastekodu põlengus kannatanud inimesed vajavad aina rohkem psühholoogilist abi, ütles Lääne maavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja Kersti Lõhmus Kuku raadiole antud intervjuus.

Lõhmuse sõnul hakkab nüüd pääsenutele, lastekodu töötajatele ja hukkunute omastele kohale jõudma, mis juhtus ja seetõttu on vajadus psühholoogilise abi järele suur, vahendas Postimees.ee.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee