• 21.03.11, 13:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Mäesalu: kahtlus kallutatusele on solvav

Arsti elukutse on Eesti ühiskonnas alahinnatud, leiab arstide liidu president Andrus Mäesalu.
Kui Eestis osalevad arstide liidu tegevuses pooled arstid, siis Soomes on vastav näitaja 95% lähedal. "Viimastel aastatel oleme sihttegutsemisega kaasanud seltsi noori arste, huvi seltsiga liitumise vastu on olemas," ütles Mäesalu Med24'le. Sealhulgas peab ta positiivseks arstiüliõpilaste töötamisvõimaluse seadustamist.

Seotud lood

Uudised
  • 13.10.10, 11:27
Mäesalu: arstidel on tekkinud motivatsioonipuudus
Eesti Arstide Liidu esindaja Andrus Mäesalu sõnul on kuueprotsendiline hinnakärbe pannud nii meditsiinitöötajad kui ka patsiendid nii halba olukorda, et tekkinud on motivatsioonipuudus.
Töökuulutused
  • 12.09.25, 09:17
Tallinna Haigla otsib juhatuse liiget (organisatsiooni juhtimine)
Unikaalne võimalus kujundada Eesti tervishoiu tulevikku!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele