Violetta Riidas • 11 aprill 2011 12:36
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sotsiaalkomisjoni uus esimees on Margus Tsahkna

Riigikogu sotsiaalkomisjoni esimeheks valiti täna Margus Tsahkna ja aseesimeheks Yana Toom.

Riigikogu sotsiaalkomisjoni esimeheks valitud Margus Tsahkna ütles, et peab komisjoni üheks esimeseks ülesandeks emapensioni rakendamiseks vajaliku seadusandluse ettevalmistamist ja vastuvõtmist.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee