Violetta Riidas • 19. aprill 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pikad tööpäevad ja infarkt on seotud

Kui tööpäevad venivad väga pikaks, on su suurem oht saada infarkt, näitab viimane brittide poolt 7000 inimese seas läbi viidud uurimus.

Kui töötad keskmiselt 11 või rohkem tundi päevas, on sul 67 protsenti kõrgem tõenäosus infarkti või südamehaiguse tekkeks kui neil, kelle tööpäeva pikkus on vaid 7-8 tundi. Teadlased leiavad, et tööaja pikkus võib olla seni tähelepanuta jäänud südamehaiguste ohusignaal ning peaks kindlasti olema riskifaktorite nimekirjas, vahendas Delfi ajalehte Aftonbladet.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee