• 21.04.11, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

52 ilulõikusega maailmarekordi omanik

Naha trimmimine, rasva-imu, Botoxi süstid, silmaümbruse silendamine – ei leidu vist ainsatki iluprotseduuri, mida 55aastase Cindy Jacksoni kallal tehtud poleks. Verine ja vaevaline teekond ilu poole algas lapsepõlveunistusest, kirjutas Õhtuleht.
Ameerikast pärit, kuid aastakümneid Londonis elav Cindy Jackson on lasknud endale teha 143 000 euro eest ilulõikusi ja -protseduure. Nende seas on 14 täiemõõdulist üldnarkoosi all tehtud operatsiooni, aga ka ohtralt kõikvõimalikke lõikumisi, trimmimisi, koorimisi ja süste. Cindyle on süstitud nahka silendavat Botoxit, talle on tehtud viis näo ringlõikust ning teda on salendatud rasvaimuga. Tema silmi on opereeritud kaks korda.

Seotud lood

Uudised
  • 01.02.10, 14:10
Suurbritannias on sagenenud meeste rindade ilulõikus
Briti ilukirurgia assosatsiooni väitel on viimasel kahel aastal aina enam populaarsust kogumas rindade vähendusoperatsioon meestele.
Uudised
  • 28.07.10, 15:02
Iluoperatsioonid ka jalgadele
Üha enam naisi laseb oma jalgu väiksemaks opereerida, et saaks väga kõrge kontsaga kingi kanda.
Uudised
  • 14.10.10, 14:45
Eesti ilukliiniku reklaam tekitas rahvusvahelise pahameeletormi
Vip Medicumi vastuoluline reklaam kahest tüdrukust, kes kandsid särke kirjadega «Enne» ja «Pärast» on kogunud ohtralt kriitikat.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele