Viimase nelja aasta jooksul vähenesid Eesti elanike kulutused ravimitele esmakordselt 2010. aastal, selgub ravimiameti ülevaatest Eesti apteekide tegevuse kohta.
Aastatel 2006-2008 suurenesid elanike kulutused ravimitele iga aastaga keskmiselt 11%, kusjuures kulutused retseptiravimitele tõusid kahe aastaga 30% ja kulutused käsimüügiravimitele 13%.

Seotud lood

  • ST
Töökuulutused
  • 08.06.26, 11:32
Regionaalhaigla otsib arsti verekeskusesse
Kandideerimise tähtaeg: 31.08.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele