Apteek1 kett saavutas mullu kasumi

Tamro Eesti gruppi kuuluv Koduapteek OÜ
(tuntud kaubamärgiga Apteek1) sai mulluse majandusaasta aruande järgi üle mitme
aasta kasumi, mille omanikud jätavad eelmiste perioodide kahjumi katteks.

Majandusaruande järgi oli OÜ Koduapteek käive mullu 35 mln eurot (miljon eurot enam kui tunamullu). Kasumiks teeniti 119 000 eurot (2009. aastal oli kahjum ligi 400 000 eurot, samas suurusjärgus kahjumis oldi ka 2008. aastal, toim).

Töötajaid oli firmas mullu 284, mis võrreldes aasta varasema perioodiga oli 25 võrra enam.

Lisamärkus: negatiivne käibekapital

Aruande Lisa 23-s on märge, et seisuga 31.01.2011 ületasid ettevõtte lühiajalised kohustused lühiajalisi varasid 7,4 miljoni euro võrra. Ettevõtte aruanne on koostatud lähtudes tegevuse jätkuvuse printsiibist. Ettevõte on saanud emaettevõttelt kinnituse, et viimane on vajadusel nõus tegema lisasissemakseid omakapitali ja osutama finantsilist toetust, tagamaks ettevõtte jätkuvust.

Lisaks annab aruanne teada, et märtsis muutus kontserni juhatus: ametist lahkus Tamro Eesti kauane juht Tarvo Vaasa, Koduapteegi juhatusest lahkusid veel Kadri-Ann Tivas, Ester Eomois ja asemele tulid inimesed Tamro Soome peakorterist. Aprillis lahkus ka juhatuse liige Indrek Veevo, kes oli finantsjuht.

Pole teada, kas need kaks märkust on omavahel sisuliselt seotud, sest Tarvo Vaasa ootamatu eelpensionile siirdumise põhjuseid ei ole asjaosalised siiani kommenteerinud.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.