Kadi Heinsalu • 30 juuni 2011 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Silmaarst Tõnu Kuddu tõstis oma töötajate töötasu üle 30%

Silmaarst Tõnu Kuddule kuuluv OÜ Nõmme Silmakeskus tõstis majandusaruande järgi mullu oma seitsme töötaja keskmise brutopalga 35 500 kroonini, mis on 33% enam kui ülemöödunud aastal.

Ettevõtte käive ja kasum mullu pisut vähenes. Käive oli 2010. aastal 15,4 mln krooni (2009. aastal 16 mln kr) ja kasum oli 7,5 mln krooni (2009. aastal 8,4 mln krooni).

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee