Kadi Heinsalu • 29 juuni 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Silmakliiniku omanik kogub dividendide mahtu

Katarakti lõikus  

Nõmme Silmakeskus OÜ ainuomanik Tõnu Kuddu on ilmekas näide, kuidas haigekassa valikpartnerina edukalt majandada.

Silmaarst Tõnu Kuddule kuuluvas erakliinikus on igal aastal käive u 1,2 miljonit eurot ja kasum paarsada tuhat eurot. Kliinik on spetsialiseerunud hallkae ehk katarakti opereerimisele aastast 1994. 2017. aastal pakuti lisaks operatsioonidele ka ambulatoorset silmaarsti vastuvõttu, optometristi teenust ja prillide müüki (sellest tuli käivet alla 60 000 eurot, toim).

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee