• 07.07.11, 12:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Konkureerivatel günekoloogidel läks hästi

Rakveres samal Tuleviku tänaval töötavad konkureerivad eragünekoloogid Tiina Mäeker ja Marika Jõgi teenisid mullu mõlemad oma ettevõtetega kasumit ja määrasid dividende.
Tiina Mäeker OÜ 2010. majandusaasta müügitulu oli 1 561 274 krooni, mis on 7,6% vähem kui eelmisel majandusaastal, kirjutab aruanne. Majandusaastal töötas osaühingus kaks inimest, kelle tööjõukulud moodustasid 504 274 krooni, töötasu kahel töötajal suurenes mullu. Arstina töötava juhatuse liikme töötasu moodustas 228 942 krooni. Kasum oli 417 000 krooni, 2009. aastal oli see 623 000 krooni.

Seotud lood

Uudised
  • 04.08.11, 16:20
Euroopa Sünnitusabi ja Günekoloogia kongress peetakse Eestis
Euroopa Sünnitusabi ja Günekoloogia 22. kongress (EBCOG, European Board and College of Obstetrics and Gynaecology) toimub Tallinnas 09-12. mail 2012. aastal.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele