Mu.ee küsitlusele vastanud leidsid valdavalt, et arsti kutse on eluviis.
72% vastanuist leidis, et arstiks olemine on eluviis ja 28% arvas, et arsti amet on töö nagu iga teinegi. Kokku vastas küsitlusele 29 lugejat.

Seotud lood

Uudised
  • 23.08.11, 08:00
Kariis: arstiks olemine on eluviis
Ida-Tallinna Keskhaigla diagnostikakliiniku juhataja Toomas Kariis pole lihtsalt tubli arst, vaid mees, kes Tallinna Arstide Liidu juhatuse esimehena püüab seista arstikutse huvide eest ja pakkuda erialaühingutes tegutsemise kaudu patsientidele paremaid ravivõimalusi.
  • ST
Töökuulutused
  • 15.06.26, 11:25
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib üldarsti taastusravikliinikusse
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele