• 09.09.11, 13:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sule: ravijärjekorrad Eestis on Euroopas ühed lühemad

Haiglate liidu juht Urmas Sule on seda meelt, et haiglate töö hindamine üksnes ravijärjekordade pikkuse järgi on sama vale kui inimeste võrdlemine nende pikkuse järgi, kirjutas tarbija24.
Sule leiab, et ravijärjekorrad on vaid üks kriteerium, mis eraldi võttes ei näita tervishoiu taset ja seda rida mööda järge ajades satume valele teele. Tegelikult on olukord tema sõnul tänavu paranenud, sest ambulatoorne töömaht on olnud 7-8 protsenti mullusest suurem, mis näitab, et meedikud on rohkem tööd teinud ja enam patsiente vastu võtnud.

Seotud lood

Uudised
  • 30.10.11, 16:11
Haigekassa: järjekorra pikkus sõltub ka patsientidest
Haigekassa avalike suhete juhi Evelin Koppeli sõnul tingivad ravijärjekorra arstide, ruumide ja aparatuuri vähesus, tühjad visiidid, kus inimene jätab kokkulepitud ajal kohale ilmumata, ning üksikutel erialadel ka haigekassa rahanappus, kirjutas ERR.
Uudised
  • 05.09.11, 12:46
Haiglates ületavad ravijärjekorrad maksimumpikkust
1. augustil korraldas haigekassa piirkondlikes (v.a Tallinna Lastehaigla) ja keskhaiglates pikema ooteajaga erialadel plaanilise ravi järjekorra andmete kontrolli. Selle eesmärk oli selgitada välja ambulatoorses eriarstiabis pikkade ooteaegade põhjused ja ravijärjekorda panemise tingimused, vahendas med24.ee.
Uudised
  • 10.09.11, 15:19
Vahula: pikad järjekorrad on tingitud ka arstide puudusest
Pärnu haigla ravijuht Veiko Vahula ütles pikki ravijärjekordi kommenteerides, et need on suures osas tingitud arstide puudusest teatud erialadel, kirjutas tarbija24.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.25, 08:30
Soovid Eestis korraldada rahvusvahelist konverentsi? Eesti Konverentsibüroo tuleb appi
Teadus- või erialakonverentsi Eestisse toomine pole enam ammu vaid unistustes eksisteeriv ettevõtmine, vaid reaalsus. Oma valdkonna arendamine, teadusharu nähtavuse tõstmine rahvusvaheliselt ning kontaktide loomine on hea põhjus, miks rahvusvaheline konverents Eestisse kutsuda. Eesti hea maine erinevates valdkondades, ürituste korraldamise kogemus, riigi kompaktsus ning olemasolevad võimalused annavad hea pinnase väiksema ja keskmise suurusega konverentsi toimumiseks. Selleks, et globaalse ulatusega konverents Eestis toimuma saaks ja selle iga detail õnnestuks, tuleb appi Eesti Konverentsibüroo.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele