Triin Tabur • 25. oktoober 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Psühhiaater: ükski toidulisand mälu ei taasta

Psühhiaater Peeter Jaanson vastas küsimusele toidulisandite mõjust inimese vaimsele tervisele, et ükski tablett, olgu see või kullast, ei võta väsimust, taasta kehvaks jäänud mälu ega turguta ajutegevust, kirjutas tarbija24.

Jaansoni sõnul süüakse meil toidulisandeid üha rohkem, kusjuures inimesed ei süvene sellesse, miks nad seda teevad ja mis see neile annab. Tema soovitus on enne tabletipurgi järele haaramist enne üheksa korda mõelda ja ka oma tohtriga nõu pidada.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee