Triin Tabur • 9. detsember 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lisaks Sellile osales ebaseaduslikes uuringutes 11 arsti

Eile mõistis Tartu maakohus praeguse Valga haigla ülemarsti Andres Selli süüdi ebaseaduslikes inimuuringutes. Sell märkis Aktuaalsele Kaamerale antud intervjuus, et lisaks temale osales uuringutes 11 arsti.

Sell märkis kohtuotsust kommenteerides, et uuringute perioodil sai 64 haiget igapäevast kliinilist ravi ning ravi teostasid 11 arsti. „Minul tekib küsimus, kas need 11 raviarsti, lisaks mina, panime toime kriminaalkuriteo?“ ei olnud Sell otsusega rahul.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee