Merike Kungla • 12. detsember 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Novembris haigestus puukborrelioosi 249 inimest

Terviseamet registreeris novembris Eestis 249 puukborrelioosi ja 21 puukentsefaliidi haigusjuhtu, kirjutab Tarbija24.

Aasta algusest on puukborrelioosi haigestunud 2186 inimest. Augustis registreeritud 457 borrelioosi juhtu on läbi aegade kõrgeima nakatunute arvuga kuu. Tänavu on borrelioosi haigestunud rekordiline hulk inimesi. Senine rekordaasta oli 2009, kui terve aastaga nakatus borrelioosi 1787 inimest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee