Merike Kungla • 19. detsember 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eesti aitab Helmandi provintsi tervishoiuvaldkonda üles ehitada

Välisministeerium toetab Afganistani Lashkar Gah linna tervishoiutöötajate koolituskeskuse sisustamist ja laiemalt Afganistani Helmandi provintsi tervishoiussektori arendamist.

Välisminister Urmas Paeti sõnul on Afganistani ülesehitamiseks jätkuvalt vajalik rahvusvahelise kogukonna pühendumus ja toetus. Sõjalise panuse kõrval vajab Afganistani ka arenguabi, et saavutada olukord, kus afgaanid saaksid ise oma riigiga hakkama ning ei sõltuks enam doonorriikide abist, teatas välisministeerium.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee