Galerii: Haabersti tervisekeskuse sarikapidu

Reedel toimus AS Lääne-Tallinna
Keskhaigla (LTKH) Hooldusravikliiniku ja Haabersti Tervisekeskuse sarikate pidu.
Kohal olid nii sotsiaalminister Hanno Pevkur, abilinnapea Merike Martinson kui
ka Lääne-Tallinna Keskhaigla uus juht Imbi Moks ja endine juht Boris Kirt.

LTKH Hooldusravikliiniku rekonstrueerimise maksumuseks on 4,6 miljonit €, millest Euroopa Liidu struktuurifondide toetus LTKH-le on 3,3 miljonit €. Haabersti Tervisekeskuse kogumaksumus on 4,1 miljonit €.

„Euroopa Struktuurfondide toel rajatav keskus on Lääne-Tallinna Keskhaigla seni suurim ja äärmiselt vastutusrikas ehitusobjekt. Loodavad 150 hooldusravikohta on oluliseks panuseks linna hooldusravi arendamisel, tähtis on ka Tervisekeskuse patsiendisõbralik suund tagada eriarstiabi asumikeskselt“, ütles LTKH nõukogu esimees ja Tallinna abilinnapea Merike Martinson.

LTKH 150-kohalises Hooldusravikliinikus alustavad tööd ka õendus-hoolduskeskus (sh päevahoid) ning 4-kohaline hemodialüüsi üksus eelkõige hooldusravikliiniku patsientide teenindamiseks. Haabersti Tervisekeskuses teenindatakse kokku 40 000 Tallinna patsienti.

Planeeritud on ruumid Tallinna Munitsipaalperearstikeskusele, LTKH Psühhiaatriakeskusele ja LTKH eriarstiabile, labori- ning piltdiagnostika teenuste osutajatele.

„Tegemist on kindlasti Lääne-Tallinna Keskhaigla suurima investeeringuga, mis suunatud meie organisatsiooni hoonestusse. Pärg hoonel tähendab, et kõrgused on käes ja ehitustegevuse ekvaator sisuliselt ületatud – ja meil seisab ees uus ülesanne – keskenduda valmivate hoonete kvaliteetse raviteenusega täitmisele“, ütles LTKH juhatuse liige Märt Kõlli.

Endise polikliiniku rekonstrueeritava osa ja juurdeehituse projekteerija oli AS Amhold, arhitekt Indrek Saarepera ning ehitaja Fund Ehitus OÜ.

Lisa kommentaar

  • Merike Kungla

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.