• 19.12.11, 10:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Merimetsa tervisekeskusesse pandi üles registratuurikiosk

Paldiski mnt 68A polikliinikus Merimetsa Tervisekeskuse III korrusel alustas tööd ise-registratuurikiosk.
Alates 13. detsembrist 2011. aastast on Paldiski mnt 68 A polikliiniku (Merimetsa tervisekeskus, III korrus) arsti vastuvõtule eelregistreeritud patsientidel võimalus visiiditasu maksta registratuurikioskis, mis asub registratuuri juures koridoris.

Seotud lood

Uudised
  • 28.02.11, 17:39
Galerii: Nõmme Tervisekeskus avatud, perearste veel pole
Täna taasavatud Nõmme polikliinikus alustavad tööd nii kaasaegne piltdiagnostika kui ka hambaravikabinet, lisanduvad naistearst, kardioloog jt eriarstid.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele