28. detsember 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Rasvunud laste arv suureneb

Tallinna Lastehaigla endokrinoloog Ülle Einberg rõhutas novembri algul toimunud Meditsiiniuudiste korraldatud diabeediseminaril, et ülekaalulise lapse ravimisel on oluline meeskonnatöö arsti, pereliikmete ja kooli vahel. Üks nõrk lüli selles ahelas võib rasvunud lapse abistamisele saatuslikuks saada.

Einbergi sõnul on mitmed teadusuuringud kinnitanud, et ülekaalu puhul sõltub geenide koosmõjust 50-90% ehk see, kuidas meie keha annab vastureaktsiooni kõrge kalorsusega toidule.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee