Merike Kungla • 29. detsember 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Martinson: keskhaiglad ühe mütsi alla

Eile määras Tallinna linnavalitsus Ida-Tallinna Keskhaigla nõukokku abilinnapea Taavi Aasa, kes on ühtlasi ka Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu liige. Kahe linnahaigla nõukogus on ka Martinson ise ning sotsiaal- ja tervishoiuameti juhataja Vahur Keldrima.

Martinson ütles täna ERR-i uudisteportaalile, et Tallinna tervishoiu arengukava näeb ette linna haiglate ühtset juhtorganit. "Sellekohased muudatused juba toimuvad ning nüüdseks on nii Ida- kui Lääne-Tallinna keskhaiglate nõukogudes kolm liiget identsed," lausus Martinson.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee