• 18.01.12, 14:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

EL pakub toetusraha vanurite raviks

Euroopa Liit pakub rahastamisvõimalusi projektidele, mis on suunatud vanematele inimestele integreeritud tervishoiuteenuste pakkumisele ja krooniliste haiguste ravi tagamisele.
Täpsem info on kättesaadav aadressil ec.europa.eu.

Seotud lood

Uudised
  • 29.06.11, 08:00
Vaid kaks Eesti maa-apteeki on saanud ELilt toetust
Ehkki PRIA kaudu on võimalik maa-apteekidele taotleda n-ö euroabi, on seni vaid kaks apteeki sellise toetuse saanud.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele