Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Šois: kõrvalekaldega lapsi saab aidata, kui viga varakult leida
Günekoloog Marek Šois otsustas keskenduda
rasedate ultraheliuuringutele, kuid kuna pangad pidasid sellist eraäri liialt
riskantseks, tuli Kredex käendajana appi võtta.
Varem nii suures haiglas kui ka Fertilitase erahaiglas günekoloogina töötanud Šois otsustas spetsialiseeruda ja soetada endale parima vastava aparatuuri. «Tänapäeval saab paljusid mingi haiguse või kõrvalekaldega lapsukesi aidata, kui viga varakult üles leida, ja just seda tahan ma teha,» rääkis ta Tarbija 24-le.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Meditsiiniuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.