• 14.03.12, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

HIV-alast ennetustööd tasuks teha töökohtades

Koalitsiooni "Ettevõtted HIV vastu" eestvedaja Keit Fomotškini sõnul on kõige enam uusi HIV-positiivseid tööealiste hulgas ja seetõttu oleks töökeskkond ka koht, kus tasuks ennetustööd teha.
Eesti elanike teadlikkus HI-viiruse võimalikest nakkusteedest on küll paari viimase aastaga kasvanud, ent siiski püsivad ka mitmed eksiarusaamad, selgus uuringufirma Emor küsitlusest. Uuringu tellinud organisatsiooni "Ettevõtted HIV vastu" eestvedaja Keit Fomotškin ütles, et kahel viimasel aastal on kõige rohkem uusi HIV positiivseid juhtumeid olnud just tööealiste hulgas. Seetõttu usub ta, et töökeskkond on üks parimaid keskkondi viiruse ennetustöös, vahendasid ERR Uudised.

Seotud lood

Uudised
  • 12.03.12, 12:26
Uuring: Eesti inimeste teadlikkus HIVi nakatumise ohust on kesine
Kuigi üldine teadlikkus HI-viiruse võimalikest nakkusteedest on võrreldes kahe aasta taguse ajaga tõusuteel, tunnevad ligi pooled Eesti elanikest jätkuvalt põhjendamatut hirmu mõne ebareaalse HIV levikukanali suhtes, olgu selleks sääsehammustus, HI-viiruse kandja suule suudlemine või aidsihaigega ühest klaasist joomine.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele