Haridus- ja Teadusministeeriumi hinnangul on riiklike teadus- ja arendustegevuse programmide käivitamist raskendanud see, et valdkondlikud prioriteetid ei ole piisavalt täpselt määratletud, valdkondlike ministeeriumite võimekus sõnastada uurimisküsimusi on olnud ebapiisav.
Täna avalikustati Riigikontrolli auditi „Riigi tegevus teadus- ja arendustegevuse võtmevaldkondade edendamisel“ kokkuvõte. Haridus- ja Teadusministeerium tunnustab Riigikontrolli mahuka ja keerulise valdkonna analüüsi eest.

Seotud lood

Uudised
  • 21.03.12, 15:14
Riigikontroll: Teadus- ja arendustegevuse suunamine vastavalt riigi huvidele edeneb visalt
Riigikontrolli hinnangul jääb ebaselgeks, mis kasu saab Eesti riik aastas riigieelarvest ligi 100 miljoni euro kulutamisest teadus- ja arendustegevusele.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.07.26, 10:08
Lastegastroenteroloogide soovitused: kuidas leevendada lapse kõhulahtisust
Kõhulahtisus on vedel vesine roojamine kolm või rohkem korda päevas. See võib olla äge (kuni 7 päeva), pikaajaline (8–13 päeva) ja krooniline/püsiv (> 14 päeva). Lapseeas esinev kõhulahtisus on tavaliselt viiruslik ning sellega kaasneb sageli oksendamine ja kehatemperatuuri tõus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele