• 27.03.12, 15:28
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hüaluroonhape? Kas ime sinu kreemipurgis või turundustrikk?

Hüaluroonhape on tänapäeva kosmeetikas väga populaarne koostisosa. Reklaamid esitlevad seda kui imeainet, kirjutas Õhtuleht.
Nad väidavad, et see suudab teha kõike- täiuslikust niisutusest kuni kortsude vähendamiseni välja. Kas see on tõesti nii või on tegemist järjekordse turundustrikiga?

Seotud lood

Uudised
  • 12.01.12, 09:43
Järjest rohkem mehi laseb endale Botoxit süstida
Tuntud inimeste puhul ei ole midagi imestada, kui nad soovivad kortse vältida ja lasevad selleks Botoxit süstida. Nüüd aga pöördub arstide poole üha rohkem täiesti tavalisi mehi, et selle võttega vananemisilminguid kõrvaldada.
Uudised
  • 12.12.12, 12:31
Nahaarst: armikreemid ei mõju
Rahva seas on levinud termin «armikreem», mille all mõistetakse mitmesuguseid armivastaseid aktiivaineid ja hooldustooteid, mille tegelikku toimet aga ei ole nahaarst Elo Kuuma sõnul siiani tõestatud, kirjutas Tarbija24.
Uudised
  • 10.01.12, 11:42
Mesilase mürk on uus Botox
2011. aasta suurim kuulsuste ilusaladus oli mesilase mürk, mis pidavat olema suurepärane alternatiiv Botoxile, kirjutas Õhtuleht.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele