Hispaania arstid on avastanud, et odav meditsiiniseade võib teatud riskirühma kuuluvate naiste puhul oluliselt vähendada enneaegse sünnituse ohtu.

Seotud lood

Uudised
  • 19.10.11, 11:01
Korduvate nurisünnituste ja viljatuse taga sama ensüüm
Teadlased on avastanud ensüümi, mis toimib kui viljakuse "lüliti". Nimelt seostub viimase uurimuse kohaselt valgu SGK1 kõrge tase emaka limaskestas naise viljatusega. Ensüümi puudus paneb aga naise suuremasse nurisünnituse tekke ohtu. Avastus võib mõjutada tuleviku viljatusravi, aidata korduvate raseduse katkemistega naisi ja viia isegi uute kontratseptiivide loomiseni, kirjutas ERR-i teadusportaal.
Uudised
  • 07.09.11, 16:27
Uuring: ibuprofeen põhjustab nurisünnitust
Uuringud näitavad, et rasedatel, kes kasutavad valuvaigisteid, on kaks korda suurem oht raseduse enneaegseks katkemiseks, vahendas Õhtuleht väljaannet The Telegraph.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.08.26, 15:21
Juuste hõrenemine ja väljalangemine perimenopausis ja menopausis: mis aitab?
Juukselahk muutub laiemaks, hobusesaba õhemaks ja peanahk paistab rohkem välja? Sa ei kujuta seda ette ning sa ei pea muutusega lihtsalt leppima. 17-aastase kogemusega trihholoog Natalja Buslova selgitab, miks juuksed perimenopausis ja menopausis muutuvad, kuidas eristada hõrenemist aktiivsest väljalangemisest ning milline järjepidev kodune hooldus saab elujõulisi juuksefolliikuleid toetada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele