Homme, 16. mail toimub Terviseameti Nakkushaiguste seire- ja epideemiatõrje osakonna aastakoosolek, kuhu on kutsutud kõik olulisemad koostööpartnerid. Aastakoosolekul antakse ülevaade nakkushaiguste esinemisest aastal 2011.
Lähemalt räägitakse A-viirushepatiidi puhangust Viljandimaal, salmonelloosi puhangust Ida-Virumaal, leetrite ja punetiste levikust Eestis ja Euroopas ja nende leviku tõkestamise võimalustest.

Seotud lood

Uudised
  • 20.06.12, 08:00
Hea uudis: osa nakkuseid vähenemises
Terviseameti värske ülevaatest nakkushaigustest on näha, et mitmete nakkushaiguste levik on tänavu vähenenud.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele