Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Praxisel käsil kaks uut projekti meditsiinist
Poliitikauuringute keskus Praxis alustas kevadel kaht uut uuringut meditsiinist, millest esimene, mis puudutab soodusravimite nimekirja, saab valmis oktoobris.
Uuringu„Uute ravimite soodusnimekirja lisamise protsess ravimi- ja tervishoiupoliitika kontekstis“ eesmärk on analüüsida, kas ravimite soodusnimekirja lisamisega seotud protsess on praegusel kujul eesmärgistatud ja vastab erinevate osapoolte vajadustele. Selleks koostatakse ülevaade ravimipoliitika ja teiste tervishoiuvaldkondade huvigruppide vajadustest ja omavahelistest seostest ja hinnatakse senist protsessi, kirjutab koduleht.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Meditsiiniuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.