Jaapanis mullu kevadel Fukushima Daiichi tuumajaama katastroofi tagajärjel õhku paiskunud radioaktiivsed ained põhjustavad 24-2500 uut vähijuhtu, prognoosivad Stanfordi ülikooli teadlased.
Tegemist on minimaalse ja maksimaalse võimaliku haigestujate arvuga, kuid tõenäoliselt jääb see arv umbes 180 kanti ning neist sureb umbes 130, vahendasid ERR Uudised.

Seotud lood

Uudised
  • 20.07.12, 09:32
Kolmandikul Fukushima lastest leiti väiksed kasvajad
Peaaegu 36 protsendil Fukushima piirkonna lapsel diagnoositi kilpnäärmel ebanormaalsed kasvajad. Arstid väidavad, et need ei saa olla seotud Fukushima tuumakatastroofiga.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele