• 23.08.12, 13:53
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Soome apteeke ähvardavad pankrotid

Soomes toimub sarnane apteegivõrgu hõrenemine maal või haruapteekide osas nagu Eestiski, selgub Mediuutiset ajalehe selle nädala loost.
Apteegivõrk harveneb, kuna haruapteeke suletakse ja nende nn vundament-apteegid lähevad pankrotti, kirjutab Mediuutiset.

Seotud lood

Uudised
  • 05.09.12, 16:45
Soomes kahtlustatakse kiirabifirma 25 töötajat ulatuslikes majanduskuritegudes
Politsei uurib Soome oludes ainulaadset haigete transpordiga seotud majanduskuritegu, vahendas Delfi.
Uudised
  • 08.06.12, 11:10
Paide apteegiäris läheb rebimiseks
Paides avas uksed neljas apteek, mis tähendab, et kulude kokkuhoiu tõttu on Vee tänava apteek sunnitud sulgema oma esinduse Väätsal ja Roosna-Allikul.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.25, 08:30
Soovid Eestis korraldada rahvusvahelist konverentsi? Eesti Konverentsibüroo tuleb appi
Teadus- või erialakonverentsi Eestisse toomine pole enam ammu vaid unistustes eksisteeriv ettevõtmine, vaid reaalsus. Oma valdkonna arendamine, teadusharu nähtavuse tõstmine rahvusvaheliselt ning kontaktide loomine on hea põhjus, miks rahvusvaheline konverents Eestisse kutsuda. Eesti hea maine erinevates valdkondades, ürituste korraldamise kogemus, riigi kompaktsus ning olemasolevad võimalused annavad hea pinnase väiksema ja keskmise suurusega konverentsi toimumiseks. Selleks, et globaalse ulatusega konverents Eestis toimuma saaks ja selle iga detail õnnestuks, tuleb appi Eesti Konverentsibüroo.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele