• 29.08.12, 13:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti firma juhib Aafrikas kuue haigla laborihoone ehitust

Uganda valitsus tellis Eesti ehitusfirmalt AS Amhold Ida-Aafrika meditsiinilaborite võrgustiku projekti raames kuue haigla laborihoone projekteerimise, ehituse juhtimise ja järelevalve tööd, kirjutas ehitusuudised.ee.
Kogu Ida-Aafrika projekti rahaline üldmaksumus on eelduslikult 87 miljonit USA dollarit ning see puudutab 28 miljoni inimese elu turvalisemaks ja tervislikumaks muutmist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 14:06
Digitaliseeritud tekstiilid – üks alahinnatuim kokkuhoiukoht tervishoius
Regionaalhaigla digipööre tekstiilide halduses on näide sellest, kuidas digitaliseerimisega on võimalik vältida ohte ning tänu andmetele on selge ülevaade tekstiilivajadusest. Eesti suurim haigla on selle valdkonna digipöörde ja tekstiililahenduste edulugu: „Kui teekonda alustasime, küsisime endalt, kas see on innovatsioon või paratamatus,“ räägib Tõnu Talisainen, Regionaalhaigla haldusteenistuse juhataja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele