• 12.09.12, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Keila hooldushaigla uus omanik rabeleb võlgades

Endise Keila haigla hooned koos hooldusraviosakonnaga ostnud PJV Hooldusravi sipleb tõsistes rahalistes raskustes ja vahepeal oli oht, et haiglal võidakse võla tõttu ka raha- ja muud kraanid kinni keerata.
Mullu mais müüs Põhja-Eesti regionaalhaigla Keila haigla 25 miljoni krooni ehk 1,6 miljoni euro eest jõuliselt hooldusraviärisse tulla soovinud PJV Hooldusravile. Seda koos kohustusega haiglasse investeerida ja kindla võimalusega saada 4,4 miljonit eurot toetust ­Euroopa struktuurifondidest, et hooldushaigla uueks ehitada, kirjutas Postimees.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 27.05.25, 12:38
Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus otsib arsti
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele