USA-s asuva Yosemite'i rahvuspargi töötajad laiendasid ohtliku viiruse tõttu tervisekontrolli soovitust enam kui 230 000 matkajale.
Rahvuspargi ametnike kinnitusel on rahvusparki külastanutele saadetud kirjalikel teadetel ennetav eesmärk, vahendasid ERR uudised.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele