• 18.09.12, 16:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Täna õhtul Vabariigi Kodanikes: meedikute streik ja lisaraha

Täna õhtul kl 20.00 algab ETVs saade Vabariigi Kodanikud, kus meedikute streigist ajendatuna arutatakse tervishoiu lisaraha leidmise võimaluste üle.
Stuudios arutavad asja Praxise analüütik Riina Sikkut, lastearst ja Haigekassa nõukogu liige Ene Tomberg, Euroopa Parlamendi liige ja endine sotsiaalminister Siiri Oviir ning südamearst Margus Viigimaa.

Seotud lood

Uudised
  • 19.09.12, 12:40
Peab langetama keerulise otsuse 
Sotsiaalminister Hanno Pevkur vastas Meditsiiniuudiste lugejate küsimustele.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele