Tööandjate keskliit juhib seoses 1. oktoobril alanud streigiga tähelepanu, et tervishoiutöötajad, kes töötavad kehtiva kollektiivlepinguga haiglates, ei saa streigist osa võtta.
Seaduserikkumise ärahoidmiseks on kollektiivlepinguga seotud töötajatel vaja tööle naasta ja säilitada töörahu.

Seotud lood

Uudised
  • 03.10.12, 08:00
Lembi Aug: kollektiivleping ei keela streikimist
Lääne-Tallinna Keskhaigla arstide peausaldusisik Lembi Aug ei nõustunud tööandjate keskliidu eilse avaldusega, nagu keelaks kollektiivlepingud arstidel streikimise, kirjutas tarbija24.
  • ST
Töökuulutused
  • 15.06.26, 11:25
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib üldarsti taastusravikliinikusse
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele