Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Ralf Allikvee rääkis saates "Vabariigi kodanikud", et haiglajuhtide mängumaa on ahtake ning on demagoogiline küsida, kelle käest tuleks meedikute nõudmiste täitmiseks raha ära võtta, vahendas ERRi uudisteportaal.
"Võib vaadata üle, milline on haiglate töökoormus ja kui palju neid üldse vaja on, milline on eratervishoiu ja haiglate suhe," loetles arst. "Sealt tulevad vahendid".

Seotud lood

Uudised
  • 10.10.12, 12:31
Arrak: toetan streiki, kui keegi on kellegi teise kulul alamakstud
Majandusteadlane Andres Arrak rõhutas, et igasugune streik väärib toetamist sel juhul, kui olukord on ebaõiglane, kui keegi on kellegi teise arvelt alamakstud, vahendas tarbija24.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele