• 17.10.12, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Siirdemeditsiini-keskusel oli sarikapidu

Reedel toimus Tartus siirdemeditsiinikeskuse sarikapidu.

Seotud lood

Uudised
  • 12.06.12, 16:05
Siirdemeditsiini-keskusele pannakse nurgakivi
Neljapäeval kell 14 pannakse pidulikult nurgakivi Tartu ülikooli siirdemeditsiinikeskusele. Ühtlasi antakse avapauk uue füüsikahoone ehitusele.
Uudised
  • 22.02.12, 09:42
Tartusse hakatakse suvel ehitama siirdemeditsiinikeskust
Tartus hakatakse suvel ehitama ülikooli siirdemeditsiinikeskust, mis tõstab senist võimekust tunduvalt, võimaldades läbi viia nii rakuteraapiat kui ka uurida katseloomadel raskemaid nakkushaigusi või infektsioone, kirjutas ERR Uudised.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele