Tallinna abilinnapea Merike Martinsoni hinnangul üritab valitsus sotsiaalminister Hanno Pevkuri ideega ühendada Ida- ja Lääne-Tallinna keskhaigla juhtida tähelepanu kõrvale tervishoiu alarahastamise teravalt teemalt, kirjutas ERR Uudised.
Martinson avaldas kirja suhtes hämmastust, nagu oleks Tallinna haiglate ühendamise vajadus põletavaim probleem riigi meditsiinisüsteemis.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele