Haiglate liit teatas, et tervishoiutöötajate kollektiivleping allkirjastatakse 19. detsembril.
19. detsembril saab lõpuks kollektiivlepingu allkirjastamisega punkti 1. oktoobril alanud tervishoiutöötajate streigisaaga. Eesti Haiglate Liit on kutsunud kolmapäeval kella 11ks kõik kollektiivleppe läbirääkimiste osapooled  oma majja kollektiivlepingut allkirjastama.

Seotud lood

Uudised
  • 13.12.12, 11:09
Läbirääkimised jõudsid lõpule
Eile, 11. detsembril, läksid osapooled haiglate liidu majja Tallinnas Sõbra tänaval juba kindla teadmisega, et kollektiivlepe allkirju ei saa ja toimub vaid viimaste lahtiste punktide lihvimine, et leping rahuldaks kõiki osapooli.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele