Ravimiamet lõpetas tänavu septembris algatatud väärteoasja Tamro suhtes, kuna menetluse käigus ei leitud ettevõtte tegevuses väärteotunnuseid.
Tamro Eesti tegevjuhi Tiina Kadaku sõnul soovis Ravimiamet kontrollida ettevõtte aruandlust veendumaks, et ravimite apteegile müümise ja sealt ravimite tagasiostmise käigus ei oldud rikutud ravimikäitlemiseeskirju.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele