• 16.01.13, 12:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuuba teatas koolerapuhangust Havannas

Kuuba tervishoiuministeerium kinnitas, et riigi pealinna Havannat on tabanud koolerapuhang ja nakatunud on 51 inimest, mis on suurim haigusjuhtude arv seal aastakümnete jooksul.
Ametlikus avalduses öeldi, et tervishoiutöötajad on avastanud mõnedes piirkondades akuutse kõhulahtisuse leviku kasvu, mille puhul tehti kindlaks koolera, vahendas Delfi.

Seotud lood

Uudised
  • 14.08.13, 11:19
Kirde-Afganistanis on üle 1000 inimese haigestunud koolerasse 
Kirde-Afganistani linnas on vallandunud koolerapuhang, mis on nõudnud seni ühe inimese elu, kuid 100 seisund on kriitiline, teatas täna provintsiametnik, kirjutas Postimees. 
  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele