• 23.01.13, 15:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Saar Poll: Eriarstiabi olukord on üks enim halvenenud asi Eestis

Saar Polli värskest uuringust selgub, et inimeste hinnangul on kõige enam halvenenud eriarstiabi olukord lisaks sõiduteedele ja ühistranspordile, vahendab Postimees.
Kõige vähem ollakse rahul eriarstiabi kättesaadavusega. Koguni 51 protsenti vastunuist ütles, et pole rahul või pole pigem rahul. Suur rahulolematus valitseb just kaugtagamaal elavate inimeste seas, kelle vastav näitaja oli 52 protsenti, samas kui tööareaali keskustes elavatest inimestest polnud rahul 47 protsenti.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 10.02.25, 15:02
­Senior Sales Representative (Islands, West-Estonia)
If you're motivated to make life better for millions, Boehringer Ingelheim is the place for you. Driven to make a difference? Start here!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele