Perearst ja Eesti Perearstide Seltsi juht Anneli Talviku sõnul kipuvad Eesti inimesed talveperioodil külmetusravimeid liigtarvitama, kasutades koos erinevaid ühe ja sama toimeainega ravimeid, kirjutas Tarbija24. 
Talvik ütles Postimehele, et gripitee reklaam on võimas, kandes endas sõnumit kiirest sümptomite leevenemisest, patsiendile võrdub see aga terveks saamisega. 

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele