• 29.01.13, 11:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Viljandi haigla keelas ravialuste külastamise

Viirusnakkuste ulatusliku leviku tõttu palub Viljandi haigla, et patsiente ei külastataks. Piirang on vajalik, et kaitsta haiglas ravil viibivaid inimesi viirusnakkuste eest, kirjutas Sakala.
Infot patsiendi seisundi kohta on võimalik küsida raviarstilt. Vajaduse korral saab jätta paki patsiendi ja osakonna nimega peahoone infolauda. 

Seotud lood

Uudised
  • 29.01.13, 09:42
PERH ja TÜKi lastekliinik palub patsiente mitte külastada
Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekliinik paluvad haiglaravil viibivaid patsiente mitte külastada, et kaitsta neid gripi ja teiste ülemiste hingamisteede viirusnakkuste eest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele