• 08.02.13, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Aune Pärn: esitatakse rohkem ja suuremaid nõudeid

Oktoobris rakenduv patsientide vaba liikumise direktiiv toob meedikutele kohustusliku vastutuskindlustuse.
Lähtudes Euroopa Komisjoni antud arvamusest kehtestatakse kohustusliku vastutuskindlustuse kohustus nii tervishoiuteenuse osutajatele kui ka apteegiteenuse osutajatele ja meditsiiniseadmete müüjatele seoses nende otseselt raviga seotud tegevusega milleks on Eesti puhul retseptiravimite väljastamine ja meditsiiniseadmete müük kaartide alusel. 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele