Laupäeva õhtul juhtus Põhja-Eesti Regionaalhaiglas (PERH) intsident, kus patsient tungis kallale alguses kiirabitöötajale ja pärast teda taltsutada püüdnud politseinikule, kirjutas Delfi.
9. veebruaril kella 18.15 paiku teatati politseile, et PERHis tungis joobe tundemärkidega patsient kallale kiirabibrigaadi liikmele, teatas politsei esindaja.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele